ינושבסקי. בנייה מבית טוב

קבוצת ינושבסקי הינה קבוצה משפחתית, מהוותיקות והמוכרות בענף הבניה הישראלי הקבוצה העוסקת בשלושה תחומי פעילות: ביצוע פרויקטים מורכבים, יזמות של מגורי בוטיק והשקעות בטכנולוגיות בנייה חדשניות. יכולותיה של קבוצת ינושבסקי להוציא אל הפועל פרויקטים מורכבים ומאתגרים, עמידתה בסטנדרטים ותקנים בינלאומיים, הקפדתה על איכות, בטיחות ומצוינות- הם אלו שהולכים לפניה.

מנהלי כל אחת מהחברות בקבוצה מעורבים בכל פרויקט, קטן כגדול, ומוודאים שהוא מקבל את ההתייחסות המקצועית המתאימה ושכלל הגורמים האחראים על ביצועו, חוברים להשלמתו המוצלחת. צוותי העבודה כוללים את אנשי המקצוע הוותיקים והמנוסים בענף, בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם האתגרים ההנדסיים המורכבים ביותר. שביעות רצון הלקוח, עומדת במרכז החשיבה העסקית המובילה את החברה והיא המכוונת את פעילותה, הן ברמת השירות והן ברמתו הגבוהה והבלתי מתפשרת של הביצוע ההנדסי.

חברת ינושבסקי מהוותיקות והמוכרות בענף הבניה הישראלי הינה חברה משפחתית להנדסה ובניין, הפועלת בתחום הביצוע ההנדסי, הייזום והפיתוח. החברה ידועה בזכות יכולתה להוציא אל הפועל פרוייקטים מורכבים ומאתגרים, עמידתה בסטנדרטים ותקנים בינ"ל והקפדתה על איכות ומצוינות.

 • סיווג בלתי מוגבל (ג' 5) לביצוע עבודות בנייה בענף ראשי 100
 • מוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות (*כוכבית)
 • חברה בהתאחדות בוני הארץ
 • חברה במועצה הישראלית לבניה ירוקה
 • חברה באיגוד לשכות המסחר
 • עמידה בתקני 9001 ISO
 • אלי ינושבסקי

  בעלים ויו"ר הקבוצה

  אלי התחיל את דרכו בעולם הבנייה בגיל 16, כאשר עבד עם אביו בחיפה, עיר הולדתו. מאז בעצם, הוא לא הניח לרגע את מלאכת הבניה ואת אהבתו לעשייה בבניין ובנגרות (כתחביב). בביתו שבבית יהושע הוא מגדל ומטפח מטע זיתים ומייצר שמן זית מהמשובחים בארץ. הוא מגדל בנחת את ילדיו ונכדיו, רוכב על אופניים ונהנה לשפץ כלים וכלי רכב ישנים.

  "אני אסיר תודה לכל מי שאמר 'לא' - הם הסיבה שעשיתי זאת בעצמי" (אלברט אינשטיין)

  פרויקט אהוב במיוחד: החוויה האולימפית

 • צוות מבית טוב

 • ניר ינושבסקי

  מנכ"ל הקבוצה

  ניר ינושבסקי (42), נשוי ואב לשלושה, דור שלישי בענף הבנייה. מנכ"ל קבוצת ינושבסקי המונה זרועות יזמות, ביצוע וטכנולוגיה. סגן הנשיא, יו"ר אגף הבנייה ויו"ר ועדת הבטיחות בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ. חבר דירקטוריון המוסד לבטיחות וגהות. ממייסדי ConTech - מרכז טכנולוגי ייחודי, אשר הוקם (2017) בשת"פ עם משרדי הבינוי והשיכון והכלכלה, שמטרתו הפיכת ישראל למוקד בינלאומי לטכנולוגיות בנייה ונדל"ן. צעדיו הראשונים של ניר בענף הבניה היו כפועל בנין בחופשות הקיץ בנערותו. לניר BA בפילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים (פכ"מ) ו-MA בדיפלומטיה וביטחון מאוניברסיטת ת"א.

  "אני מאמין במהפכה הטכנולוגית בענף הבנייה ופועל לקדם חדשנות בענף הבנייה באמצעות הקמת פורום דור העתיד בהתאחדות הקבלנים וכן כמשקיע בסטרטאפים בתחום הבנייה" ()

  פרויקט אהוב במיוחד: NLF

 • עמוס רוזן

  מנכ"ל חברת הביצוע

  עמוס מהנדס פלסטיקה בהכשרתו, וכאשר תחום הבניה הירוקה החל להתפתח בארץ, עזב את עיסוקו הקודם והתמקד בלימוד הנושא ובפיתוחו. עמוס מלווה בניה ירוקה מוסמך, ובודק מוסמך של מכון התקנים לתקן 5281 (בניה ירוקה). במסגרת תפקידיו בחברה הוביל פרויקטים- הן בביצוע והן ביזמות, לקבלת תו תקן ירוק. כמו כן, ניהל פרויקטים מורכבים רבים בחברה בכל מיני תחומים.

  "ככל שהעולם מתפתח שואף הוא לחזור לטבעיותו המקורית" (הרב קוק)

  פרויקט אהוב במיוחד: רבדים

 • אלינור ינושבסקי רוזן

  מנכ"לית חברת הייזום והפיתוח

  אלינור בעלת תואר בניהול ותקשורת, בשנת 2013 הקימה ובנתה את הזרוע היזמית של קבוצת ינושבסקי. אלינור הינה קבלנית מוכרת לתמ"א 38 מטעם משרד השיכון, ומהנשים הבודדות בישראל בעלות הכשרה דומה. כחברה באיגוד תמ"א 38 של לשכת המסחר ובחטיבת תמ"א 38 של בוני הארץ, היא מניעה ומשפיעה על תהליכי התמ"א בישראל ותוספת חשובה לקידום ענף הבנייה בארץ.

  "לילד הייתי נותן כנפיים, אך משאיר אותו ללמוד ולעוף בעצמו" (גבריאל גרסיה מארקס)

  פרויקט אהוב במיוחד: יהושע בן נון 33 א

 • גיל כנעני

  מנהלת שיווק

  מעולם הפסיכולוגיה והתקשורת אל תחום השיווק והנדל"ן וחוזר חלילה. גיל, בעלת תארים בפסיכולוגיה, שיווק, תקשורת ועבודה סוציאלית (אוני' חיפה, אוני' תל אביב והמכללה למנהל) מביאה לינושבסקי שילוב מנצח ומרתק של תחומים אלו. האסטרטגיה השיווקית של ינושבסקי שמה יחסים בינאישיים וערכים חברתיים כערך עליון.

  "האדם יודע הרבה יותר ממה שהוא מבין" (אלפרד אדלר)

  פרויקט אהוב במיוחד: שגרירות ישראל בפריז

דילוג לתוכן