השקעות בטכנולוגיות בנייה ConTech

השקעות בטכנולוגיות וסטארט-אפים מעולם הבנייה

קבוצת ינושבסקי נחשבת לאחת מחברות הבנייה הטכנולוגיות והחדשניות ביותר.
כחלק מכך היא מקדמת סטרטאפים וטכנולוגיות המיועדים לעולם הבנייה ועושים שימוש באלמנטים חכמים מעולמות הרובוטיקה, הלוגיסטיקה והתוכנה. החברה רואה בזרוע פעילות זו כמנוע צמיחה עתידי ומשקיעה רבות בסטארט-אפים השונים.
בין חברות ההזנק בהן משקיעה ניתן לציין את אוקיבו (OKIBO), סמסון לוג'יק (SAMSON LOGIC) ואינטסייט (INTSITE).
החדשנות מוטמעת בכל רבדי פעילות הקבוצה ובאתרים השונים ומול דרגי הביצוע בכלל הרמות.
והעובדים בינושבסקי נחשפים ומתנסים בשיטות חדשות של בנייה וניהול בענף הנדל"ן, הזדמנות יוצאת דופן.

תעשיית הבנייה מתפתחת ונהיית מורכבת עם כל רגע שעובר. למרות זאת אופן ניהול והתנהלות עם הציוד והחומרים באתרי הבנייה לא משתנים ונשארים מיושנים.

סמסון לוגיק מביאה את מהפכת החדשנות אל תחום ניהול והתנהלות עם חומרים וציוד בנייה בשטח. המערכת מאפשרת תהליך יעיל, אוטומטי ובטוח – חוסכת במשאבים, של עגורן, פועלים, שטח אחסנה ופחת חומרים.

המערכת מספקת פתרון מקצה לקצה מהספק ועד הצריכה בשטח, ע"י יצירת חבילות עבודה אופטימליות, עם ניהול אוטומטי של מלאי חומרים וציוד באתר, שמתעדכנת באופן תדיר על ידי מידע מהחיישנים על המארזים החכמים.

מערכת סמסון לוג'יק היא הסטנדרט החדש לניהול והתנהלות עם חומרים וציוד בנייה בכל שרשרת האספקה.

Okibo היא חברת סטארטאפ שמטרתה לחולל מהפכה בשווקים עתירי עבודה, שהחלו בענף הבנייה. הם מתמקדים בהצגת רובוטים ניידים חכמים שיכולים לבצע משימות עבודה קשה בעולם האמיתי. המטרה שלהם היא להפוך לחברת הרובוטיקה הגדולה והמשפיעה ביותר בעולם תוך 10 שנים. לפי המידע שהיא מספקת, לאוקיבו אחיזה יצוקה בשוק, כולל חוזה ליותר מ-100 רובוטים באזור DACH (גרמניה, אוסטריה ושוויץ). הם גם ערכו פיילוטים ופרויקטים רבים בתשלום עם שחקני מדרגה 1 בגרמניה ובישראל, המשתרעים על שטח משמעותי של יותר מ-100,000 מ"ר. לאוקיבו יש שותפויות עם חברות כמו Saint Gobain ו-DAW.

Insite

תוכן תוכן…..

דילוג לתוכן