לאן ממשיכים מכאן: היום שאחרי לסטודנטים של הנדסת בניין

מאת: שרה לוי, חדשות הדרום

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון אירחה בשבוע שעבר את כנס "היום שאחרי" לסטודנטים שנים ג' ו-ד' מהמחלקה להנדסת בניין. בכנס בוגרי המכללה ומהנדסים מהתעשייה הכינו את הסטודנטים לקראת סיום התואר ועולם העבודה בתחום ההנדסה האזרחית.

סיום הלימודים לתואר והכניסה לעולם העבודה מהווים שלב מלחיץ לסטודנטים רבים. מסיבה זו המחלקה להנדסת בניין ב- SCE, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, החליטו לקיים את כנס "היום שאחרי" בשיתוף עם פורטל האינטרנט CivilEng. בכנס סטודנטים וסטודנטיות של המחלקה משנים ג' ו-ד' במכללה זומנו לסדרת הרצאות ופאנל שולחנות עגולים עם מהנדסי בניין מוסמכים, שחלקם אף  בוגרי המכללה.

את הכנס פתח ד"ר דגן בקון-מזור, ראש המחלקה. אחריו עלה ניר ינושבסקי, קבלן בניה, שהרצה על חדשנות בענף הבנייה. הסטודנטים השתתפו בפאנל שולחנות עגולים בהנחייתו של לירן לוין מ-CivilEng שם נפגשו עם המהנדסים שענו על שאלות בנוגע לעולם העבודה, הכנת קורות חיים ודגשים לראיונות העבודה במשרדי המהנדסים.

"כשתצאו מהמכללה, אתם תצאו מהנדסים איכותיים המוכנים לעבוד בתעשייה" אמר ד"ר דגן בקון-מזור, ראש המחלקה להנדסת בניין במכללה, לסטודנטים. "אחד הכלים החשובים ביותר של המכללה הוא ההוראה בסביבת Project Orientedשאנו מקיימים כבר בשש השנים האחרונות. במסגרת זו למדתם ליישם את החומר התיאורטי שלמדתם תוך התנסות בפתרון בעיות הנדסיות כבר בשלב הלימודים."

"יום העיון הוא פעילות נוספת של המכללה כחלק מהקשר שלה עם התעשייה ובוגריה. מטרת היום היא לתת לכם כלים טובים יותר כדי שתוכלו לבחור את הקורסים המתאימים לקריירה העתידית שלכם וכדי שתהיו מוכנים לצאת לעולם העבודה בתחום ההנדסה האזרחית. כנס 'היום שאחרי' חשוב לכולם – לנו כמכללה, לתעשייה המקבלת סטודנטים טובים ומוכנים יותר וכמובן לכם, הסטודנטים, שמקבלים כלים מעשיים לקראת השתלבות בתעשייה ופיתוח הקריירה".

הרשם לניוזלטר שלנו

רוצה להשאר מעודכן? הרשם עכשיו לניוזלטר שלנו