ינושבסקי. בנייה מבית טוב

חברת ינושבסקי מהוותיקות והמוכרות בענף הבניה הישראלי הינה חברה משפחתית להנדסה ובניין, הפועלת בתחום הביצוע ההנדסי, הייזום והפיתוח. החברה ידועה בזכות יכולתה להוציא אל הפועל פרוייקטים מורכבים ומאתגרים, עמידתה בסטנדרטים ותקנים בינ"ל והקפדתה על איכות ומצוינות.

מנהלי החברה מעורבים בכל פרויקט ומוודאים שהוא מקבל את ההתייחסות המקצועית המתאימה ושכלל הגורמים האחראים על ביצועו, חוברים להשלמתו המוצלחת. צוותי העבודה שלנו כוללים את אנשי המקצוע הוותיקים והמנוסים בענף, בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם האתגרים ההנדסיים המורכבים ביותר. שביעות רצון הלקוח, עומדת במרכז החשיבה העסקית המובילה את החברה והיא המכוונת את פעילותה, הן ברמת השירות והן ברמתו הגבוהה והבלתי מתפשרת של הביצוע ההנדסי.

חברת ינושבסקי, איכות בלתי מתפשרת, לצד יצירתיות וחדשנות, מקפידים לאמץ ולפתח שיטות בניה מתקדמות תוך שימת דגש מיוחד על תחום הבניה הירוקה על פי התקן הישראלי

 • סיווג בלתי מוגבל (ג' 5) לביצוע עבודות בנייה בענף ראשי 100
 • מוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות (*כוכבית)
 • חברה בהתאחדות בוני הארץ
 • חברה במועצה הישראלית לבניה ירוקה
 • חברה באיגוד לשכות המסחר
 • עמידה בתקני 9001 ISO
 • אלי ינושבסקי

  בעלים ומנכ"ל

  אלי התחיל את דרכו בעולם הבנייה בגיל 16, כאשר עבד עם אביו בעיר מולדתו, חיפה. מאז בעצם, הוא לא הניח לרגע את מלאכת הבניה ואת אהבתו לעשיה בבניין ובנגרות (כתחביב). בביתו שבבית יהושע הוא מגדל ומטפח מטע זיתים ומייצר שמן זית מהמשובחים בארץ. הוא מגדל בנחת את ילדיו ונכדיו, רוכב על אופניים ונהנה לשפץ כלים וכלי רכב ישנים.

  "אני אסיר תודה לכל מי שאמר 'לא' - הם הסיבה שעשיתי זאת בעצמי" (אלברט אינשטיין)

  פרויקט אהוב במיוחד: החוויה האולימפית

 • צוות מבית טוב

 • ניר ינושבסקי

  סמנכ״ל

  צעדיו הראשונים של ניר בענף הבניה היו כפועל בנייין בחופשות הקיץ של ילדותו. מאז הצטרף לחברה, לפני יותר מעשור, סיים ניר קורס קבלני בנין, קורס מנהלי עבודה, קורס טפסנות, קורס תמ"א 38 לקבלנים ועוד היד נטויה. לניר תואר ראשון בפילוסופיה כלכלה ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני בדיפלומטיה וביטחון מאוניברסיטת תל אביב. תפיסת העולם הניהולית שלו לקחה את החברה צעד גדול קדימה מבחינת מתודות ניהול הפרוייקטים, התייעלות פרוייקטים למזמין וטכנולוגיות בענף הבניה.

  "כל בעיה שפתרתי הפכה לחוק ששירת אותי לאחר מכן כדי לפתור בעיות נוספות." (רנה דקארט)

  פרויקט אהוב במיוחד: NLF

 • עמוס רוזן

  מנהל תחום בניה ירוקה ופרוייקטים

  עמוס היה חלק מתעשיית הפלסטיק הקיבוצית שנים לא מעטות, ובהכשרתו מהנדס פלסטיקה. כאשר תחום הבניה הירוקה החל להתפתח בארץ, עזב את עיסוקו הקודם והתמקד בלימוד הנושא ובפיתוחו. עמוס הינו מלווה בניה ירוקה מוסמך של מכון התקנים, ומוביל בחברה פרויקטים, הן בביצוע והן ביזמות, לקבלת תו תקן ירוק. כמו כן, הוא דואג שהחברה תהיה חברה אקטיבית במועצה הישראלית לבניה ירוקה, וע"י כך תתרום ככל שניתן להתפתחות המבורכת של ענף הבניין.

  "ככל שהעולם מתפתח שואף הוא לחזור לטבעיותו המקורית" (הרב קוק)

  פרויקט אהוב במיוחד: רבדים

 • אלינור ינושבסקי רוזן

  מנהלת תחום התחדשות עירונית

  אלינור בעלת תואר בניהול ותקשורת הקימה בחברה את ענף ההתחדשות העירונית הפועל בתחום התמ"א 38 בעיקר בתל אביב ורמת גן. אלינור הינה קבלנית מוכרת לתמ"א 38 מטעם משרד השיכון, ומהנשים הבודדות בישראל בעלות הכשרה דומה. אלינור, כחברה באיגוד תמ"א 38 של לשכת המסחר ובחטיבת תמ"א 38 של בוני הארץ, מניעה ומשפיעה על תהליכי התמ"א בישראל ותוספת חשובה לנשות ענף הבניה בארץ

  "לילד הייתי נותן כנפיים, אך משאיר אותו ללמוד ולעוף בעצמו" (גבריאל גרסיה מארקס)

  פרויקט אהוב במיוחד: יהושע בן נון 33 א

 • גיל כנעני

  מנהלת שיווק

  מעולם הפסיכולוגיה והתקשורת אל תחום השיווק והנדל"ן וחוזר חלילה. גיל, בעלת תארים בפסיכולוגיה, שיווק, תקשורת ועבודה סוציאלית (אוני' חיפה, אוני' תל אביב והמכללה למנהל) מביאה לינושבסקי שילוב מנצח ומרתק של תחומים אלו. האסטרטגיה השיווקית של ינושבסקי שמה יחסים בינאישיים וערכים חברתיים כערך עליון.

  "האדם יודע הרבה יותר ממה שהוא מבין" (אלפרד אדלר)

  פרויקט אהוב במיוחד: שגרירות ישראל בפריז

דילוג לתוכן